znojmo-jazzfest

Tiskové zprávy

Bližší představení programu JazzFestu Znojmo se zaměřením na 1. festivalový víkend...

Základní informace o připravovaném 12. ročníku JazzFestu Znojmo.

V březnu čeká návštěvníky ještě odložený koncert patrona festivalu. Závěrečná zpráva shrnuje hlavní festivalové momenty.

První víkend JazzFestu přinesl jazzový maraton, tančírnu i koncert patrona Petera Lipy s bigbandem. Nechyběl ani jazzový program v zasněženém centru Znojma.

Pořadatelé mění termín závěrečného koncertu patrona Petera Lipy. 

Jedenáctý ročník JazzFestu Znojmo spustí hudební lavinu v pátek 19. ledna a potrvá až do 30. ledna. 14 festivalových koncertů se koná povětšinou v centru Znojma, v klubech, sklepeních a vinárnách, ale i na ulici v centru města nebo v Městském divadle.

11. ročník JazzFest Znojmo přivede do Znojma hvězdy světového jazzu v čele s dlouholetým patronem festivalu Peterem Lipou. 14 koncertů se uskuteční ve Znojmě a okolí 19.–30. ledna 2018. Lístky jsou již v předprodeji.

Stáhněte si a uložte kompletní program JazzFestu Znojmo v PDF formátu. Festival, na němž zazní různé formy jazzu, se ve Znojmě koná již pojedenácté. Patronát drží jazzman tělem a duší Peter Lipa.

Stahujte náš plakát, na kterém se dozvíte letošní program JazzFestu Znojmo. Jde o 11. ročník a patronem je fenomenální Peter Lipa.

sponzori2019jazz

sponzori2019jazz2