znojmo-jazzfest

Aktuality

Poprvé v Terra Technica Museu

Neděle  20. 1. 2019

Americké jazzové gastro odpoledne s Michalem Smrčkou a koncert Jana Smigmatora

Rok 2019 je pro nás rokem výzev. 15. ročník Hudebního festivalu bude nejrozsáhlejší v historii. V jeho závěru představíme scénické oratorium G.F. Händela, které je pro náš tým opravdovou výzvou. Přivítáme světové operní hvězdy a připravíme největší produkci v historii festivalu. Děkujeme za podporu a přejeme Vám, ať si i vy plníte své sny.

Více o oratoriu SAUL: www.hudbaznojmo.cz/saul 50272095-594282527685948-8009026229262876672-n(1)(1)

Nenarazili jste na letáčky či plakáty s programem? Stáhněte si je do počítače nebo do mobilu a buďte v obraze, co pro vás letos chystáme.

 

  zhf-pf-2018-dl

 

Letošní jubilejní ročník jazzového festivalu Jazz Fest Znojmo 2017 se uzavřel včerejším koncertem legendárního Femi Temowa. Děkujeme všem návštěvníkům a fanouškům, že jste spolu s námi oslavili desáté narozeniny. Vážíme si vaší přízně a podpory a už teď se těšíme na ročník příští!

 

Letošní jubilejní ročník oblíbeného jazzového festivalu je speciální! Připravili jsme pro vás přídavky v podobě tří koncertů. V pátek 27. ledna si můžete v hospůdce Na Věčnosti poslechnout kapelu Duende, 8. února nejlepší bristkou bluesmanku Zoe Schwarz (U císaře Zikmunda) a 22. února famózního kytaristu Femi Temowo, který hrál i s Amy Winehouse. Rovněž U císaře Zikmunda. Těšíme se na vás! 

 

Je nám velmi líto, ale z důvodu náhlého onemocnění patrona festivalu JazzFest Znojmo 2017, pana Petera Lipy, jsme nuceni dnešní koncert zrušit. O svého oblíbeného umělce ale nepřijdete! Koncert se uskuteční v náhradním termínu - 31. ledna 2017 v Městském divadle ve Znojmě. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. V případě dotazů nás kontaktujte na produkce@hudbaznojmo.cz. Děkujeme za pochopení!

 

Už jen pár hodin nás dělí do zahájení jubilejního ročníku jazzového festivalu JazzFest Znojmo 2017. Vstupenky si stále ještě můžete zakoupit v předprodeji - za sníženou cenu. V omezeném množství budou k dostání i na místech konání koncertů, ale to už za cenu plnou; s jejich nákupem proto neváhejte! V případě jakýchkoliv dotazů se na nás můžete obrátit: +420 607 026 107. A pro uživatele sociálních sítí: budeme rádi, když s námi budete sdílet vaše zážitky! #jazzfestznojmo

 

Je nám ctí přivítat členy Klubu přátel festivalu na novoročním setkání! 5. ledna otevře prezident festivalu, Jiří Ludvík, svůj sklep a se svými hosty připije na zdraví desátého ročníku JazzFestu i letního festivalu. Velmi rádi přivítáme nové členy Klubu, v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na adrese klub@hudbaznojmo.cz. Těšíme se na vás! 

 

Přejeme vám krásné a požehnané Vánoce plné klidu a pohody a v novém roce 2017 ať jste naladěni na správnou notu!

PF 2017

Od dnešního dne mají milovníci jazzu možnost zakoupit vstupenky na lednový JazzFest. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým a nadělte jim pod stromeček nezapomenutelný zážitek! Vstupenky jsou k zakoupení v TIC na Obrokové ulici ve Znojmě, nebo v síti Ticketpro.


Ke druhé adventní neděli jsme sobě i vám nadělili kompletní program lednového JazzFestu. Desáté narozeniny oslavíme ve vybrané společnosti. Jednotlivé umělce a kapely vám postupně představíme pod záložkou Festival - Účinkující a také na naší facebookové stránce! O spuštění předprodeje vstupenek vás budeme včas informovat! Hou, hou, hou...


Usilovně pracujeme na programu desátého ročníku znojemského JazzFestu! Už teď vám ale prozradíme, že se můžete těšit na patrona festivalu - slovenského jazzmana Petera Lipu, na osvědčené muzikanty, zahraniční hosty i horké novinky na hudebním poli.


Kromě již avizovaných hvězd Waynea Shortera, Wyntona Marsalise a Gregoryho Portera se hudební fanoušci mohou těšit na dalšího držitele Grammy progresivního mladíka Roberta Glaspera a na plejádu dalších světových i domácích jazzmanů. Info najdete na FB nebo webu jazzfestbrno.cz

 

sponzori2019jazz

sponzori2019jazz2